شهادت سکوت نیست ، فریاد است تا کلمه حق را به گوش همه خفتگان برساند .شهادت جان دادن و مردن نیست ، جان یافتن و تولد دوباره است .شهادت رفتن و مردن نیست بلکه جاودانه ماندن است شهادت مرگ نیست که همانا رسالت و پیام است شهادت انعامی از طرف خداوند تبارک و تعالی به بندگانی که خالصانه در راه او جهاد کرده و علاوه بر اجر و مزد سزاوار مقام متعالی شهادت شده اند. سردار شهید سیّد جعفرمنصوری
X
تبلیغات
زولا

سردارگمنام گیلانی

شهید سیّد جعفر(منصور) منصوری

جمعه 29 خرداد 1394 ساعت 14:18

سلام بر ارواح طیّبه و به رضوان الهی، بال‌گشوده‌ی شما

سلام بر دستهای بسته و پیکرهای ستم‌دیده‌ی شما.

سلام بر ارواح طیّبه و به رضوان الهی، بال‌گشوده‌ی شما.

سلام بر شما که بار دیگر فضای زندگی را معطّر و جان زندگان را سیراب کردید.

سپاس بی‌پایان پروردگار حکیم و مهربان را که در لحظه‌های نیازِ این ملّتِ خداجوی و خداباور، بشارتهای تردیدناپذیر را بر دلهای بیدار نازل میفرماید و غبارها را میزداید.

سلام بر شما ملّت بزرگ، وفادار، آگاه، مسئولیّت‌پذیر که خطاب لطیف الهی را به درستی می‌شناسید و مینیوشید و پاسخ میگویید.

بخشی از پیام رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در پی تشییع باشکوه و غیرتمندانه‌ی پیکر مطهر 175 شهید غواص با حضور پرشکوه و حماسی ملت غیور ایران اسلامی

پوستر زیر اختصاصاً توسط وبلاگ سرای سخنان حکمت آمیز(harfenab.blog.ir)  وابسته به پایگاه فرهنگی سردار گمنام گیلانی تهیه شده است.

غواصان شهید

 برای مشاهده در اندازه اصلی روی پوستر و یا اینجا کلیک کنید.

طرح لایه باز پوستر در پایگاه فرهنگی سردار گمنام گیلانی موجود است علاقمندان برای دریافت ، ایمیل خود را به آدرس اینترنتی پایگاه ارسال نمایند.

سه‌شنبه 26 خرداد 1394 ساعت 21:01

دل نوشته های آسمانی برای 175 غواص آسمانی(2)

به دنبال دعوت خبرگزاری ‌«نسیم» برای بیان احساسات چهره‌های شاخص سیاسی، فرهنگی، ورزشی و ... درباره بازگشت ۱۷۵ غواص شهید به کشور، استقبال گسترده‌ای از سوی چهرهای مختلف و آحا مردم حماسه ساز ایران اسلامی از این فراخوانی به عمل آمد که بخشی از این دل نوشته ها در ذیل مشاهد می کنید.


حجت‌الاسلام ‌آل‌هاشم(رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش): 
نزدیک به سه دهه پیش، 175 رزمنده مخلص و عاشق دین، اروند را شکافتند و در صیانت از مرزهای این سرزمین پاک در تاریخ جاودانه شدند. اکنون این مردان مرد بازگشته اند. با پلاکهایی از جنس نور و آویخته بر سینه هایی مملو از ایمان و اعتقاد با دستانی بسته و آغوشی گشوده به سوی آسمان، تا این سرزمین ایزدی در ادامه تاریخ بلند و پربارش، پابرجا بماند و از ودایع الهی و اخلاقی خالی نماند.
این دست های بسته، امروز مردانه تر و استوارتر از هر دست دیگر، بیانگر روح بلند و تسلیم ناپذیر ایرانی است که در برابر همه سختیها و تلخی ها، با همت و غیرت و با عشق به ولایت همواره گفته است و میگوید:ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست.

 جواد منصوری (اولین فرمانده سپاه پاسداران و سفیر سابق ایران در چین):

"سلام بر انبیاء
سلام بر خاتم انبیاء
سلام بر رهبر و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین
سلام بر همه شهیدان از صدر اسلام تا کنون
سلام بر شهیدان انقلاب اسلامی
سلام بر شهیدان هشت سال دفاع مقدس
و سلام بر شهیدان مظلوم به ویژه 175 شهید غواصی که اخیراً چهره خود را بر ما نمایاندند. سلام بر آنانکه صادقانه و مخلصانه و با شتاب دعوت حق را لبیک گفتند و به ملکوت اعلی پر کشیدند و ما خاکیان اسیر دنیا و ذلیل هواها و هوسها ماندیم.
آنان ره صد ساله را یک شبه رفتند و ما اندر خم یک کوچه‌ایم.
آن روز که شعار سر داده شد "شهیدان زنده‌اند الله‌اکبر" فقط شهیدان ایمان آوردند و رفتند و ما را جا گذاشتند.
ما مردودین امانتداران شهدا، ما رفوزه‌شدگان مکتب شهادت در واقع اسرای به جای مانده هستیم تا مرگ آزادمان کند."

 

نایبی (مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو):

 غواص ها دیدند ما داریم غرق میشویم خودشان را رساندند ...


محمد شیخان:  "براستی چه با شکوه و چه با عظمت می آیند
سرشار از عزت و افتخار
به پهنای وسعت تاریخ پرحماسه ملت ایران
همان هایی را می گویم که با ایستادگی و جانفشانی نگذاشتند غرور ملت بزرگ ایران در چشم جهانیان شکسته شود
آری همان هایی که بلندای عظمت وجودی آنها،پوزه کدخداهای متجاوز و غارتگر زمانه را به خاک مالید
یادتان همیشه در دل و جانمان زنده است
چرا که پایمردیتان پرچم پرافتخار ایران را بر بلندای قله سعادت و کمال به اهتزاز در آورده است
پرستوهای عاشق خوش آمدید جانمان فرش راهتان باد.
محمد شیخان"

علیرضا زرین دست(فیلمبردار سینما): 

ققنوسان دفاع مقدس حماسه ای ساختند از معصومیت و بی گناهی،شهیدان اعتقاد و ایمان در دل تاریخ یادشان حک شده است.


حمید میرزاده (رئیس دانشگاه آزاد اسلامی): 
درود بر شهیدان غواص که اسلام،انقلاب و امام را از عمق دل و جانشان باور کردند و دل به دریا زدند.
آنها رفتند تا اسلام،انقلاب و ایران بمانند.آنها ایستادند چون سرو قامتان همیشه تاریخ تا ما در مقابل مستکبرین زانو نزنیم.
آنها پرچمداران عزت و طلایه داران عظمت و استقلال و شرافت مردم ایران هستند، یونس های گمگشته ما دوباره به خانه برگشتند به تحقیق ایشان از مسبحین بودند.

مفید کیایی نژاد (نماینده مجلس): 
وجود جانهای عزیز شما دیروز حافظ  مرز و بوم کشور بود و حضور اجساد مظلوم شما امروز الهام بخش مقاومت و ایستادگی در مقابل زیاده خواهی حکومتهای  مستکبر اروپایی، امریکایی و عربی و حامیان سرسپرده داخلی آنها است، که حتی بعد از رویت حجت واضحی مثل  قتل عام مظلومانه شما به دست بعثی ها به جای هجمه به اروپا و امریکای حامی بعثی های قاتل شما، به حکومتی که شما حامی آن بودید حمله کردند و اشک تمساح ریختند. بار دیگر شما معجزه کردید و میزان شناخت دوست و دشمن شدید. خداوند  شما و همه دوستداران واقعی شما را با شهدای کربلا محشور کند. 

ادامه مطلب
1 2 3 >>
شیعه آرت پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) سایت توابین 313 سایت جامع فرهنگی و مذهبی شهید آوینی بی نشـــان نصـــر TV پایگاه فرهنگی رایحه پایگاه فرهنگی مذهبی سلم پایگاه جامع فرهنگ ایثارو شهادت پایگاه فرهنگی بشیران منتخبی از دل نوشته های سردار شهید سیّدجعفرمنصوری خدایا من ! اگر گناهکارم دستی پر از نیاز سوی تو دراز کرده ام ، ای خدایا من ! تو بزرگی و من اسیر گناهم و پای بند و گروگان معاصی ام ، خدایا! به گناهانم که می نگرم به فزع می افتم ، به کرم تو می نگرم به طمع می افتم . ای خدای من! چگونه ترا بخوانم در حالی که گناهکار درگاهت هستم و چگونه ترا نخوانم در حالیکه از مهرت که در دلم جایگزین است خبردارم